Перемоги українських гімнастів у Ріо

0

Український гімнаст Олег Верняєв завоював золоту медаль у фіналі вправ на паралельних брусах на Олімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро. Результат українця – 16.041. Таким чином, це перше золото української збірної на Олімпіаді в Ріо.

Ця нагорода стала для Верняєва другою на Олімпіаді-2016. Раніше він отримав срібло у багатоборстві. Загалом, станом на 16 серпня Україна здобула на Олімпіаді шість медалей: чотири срібних, одну бронзову та одну золоту.

Ще один привід для гордості Україна отримала від українського гімнаста Ігоря Радівілова. Спортсмен виконав на Олімпіаді-2016 в Ріо свій коронний складний стрибок, який відтепер буде називатися The Radivilov, про що повідомив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

srd1

«Наш гімнаст Ігор Радівілов виконав свій надскладний коронний стрибок The Radivilov на Олімпіаді в Ріо. Таким чином, цей елемент у спортивній гімнастиці офіційно занесений в міжнародні правила. Тепер цей унікальний стрибок завжди носитиме прізвище українця», – написав Жданов в Facebook.

Читати за темою: Третя українська медаль на Олімпійських іграх

Міністр також підкреслив, що, незважаючи на відсутність медалі за змагання в опорному стрибку, Радівілов встановив історичне досягнення, яким Україна повинна пишатися.

Елемент Радівілова (The Radivilov vault) – це стрибок вперед, коли, відштовхнувшись від опорного містка, гімнаст має виконати три оберти та приземлитися.

Share.

Comments are closed.