Френсіс Фукуяма прочитає лекції в Українському католицькому університеті

0

Френсіс Фукуяма, відомий американський філософ та публіцист, відвідає Львів, пробуде в ньому два тижні та прочитає курс лекцій в Українському католицькому університеті. Про це повідомляє ZAXID.NET. Зокрема, візит відбудеться в рамках програми «Викладання та розробка навчальних кейсів для вивчення публічної політики», яка триватиме з 21 до 26 серпня.

Перша зустріч з Френсісом Фукуямою відбудеться в понеділок, 22 серпня, в Італійському дворику. Щоб відвідати її потрібно зареєструватися онлайн, хоча участь буде безкоштовною.

У вівторок, 23 серпня 2016 року, о 14.00 у Будинку вчених відбудеться прес-конференція з нагоди початку роботи в Україні Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (США) та Школи управління Українського католицького університету — освітньої програми «Академія лідерства для розвитку». В рамках цієї школи проходитиме програма, де викладатиме Фукуяма. Під час прес-конференції у Львові політолог дасть практичні поради про те, як впровадити програму в Україні.

Варто зазначити, що курс «Викладання та розробка навчальних кейсів для вивчення публічної політики» розроблений для працівників університетів та навчальних центрів, діяльність яких сфокусована на вивченні державної політики. Вартість участі в курсі – 1 тис. доларів, але його відвідають ті учасники, які отримали спонсорські стипендії та кілька іноземців.

Читайте за темою: У Польщі школярі матимуть можливість навчатись українською

Крім Френсіса Фукуями в програмі викладатиме і Кент Уївер  – професор з державної політики та управління в Джорджтаунському університеті, а також старший науковий співробітник Програми досліджень в сфері управління в Інституті Брукінгс.

Френсіс Фукуяма займає посаду старшого наукового співробітника, засновану на честь Олівера Номелліні, Інституту міжнародних досліджень Фрімена Споглі, є директором Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, а також почесним професором Департаменту політичних наук. В минулому працював у Школі перспективних міжнародних досліджень Пола Нітце при Університеті Джонса Хопкінса. Фукуяма написав багато праць, що стосуються питань демократизації і міжнародної політичної економії. Його книга «Кінець історії і остання людина», опублікована в 1992 році, уже видана понад 20 мовами.

Share.

Comments are closed.