Docudays UA готує черговий каталог українських документальних фільмів

0

Кінофестиваль Docudays UA працює над створенням другого каталогу нових українських документальних фільмів. Заявки для презентації картин у каталозі можна подати до 31 серпня. Представленими у виданні можуть бути фільми, роками виходу яких заявлені 2016-2017. Розповідає Cultprostir.

«Головне завдання видання — це популяризація української документалістики у світі та підтримка представників місцевої кіноспільноти в пошуку фінансової допомоги, співпродюсерів, дистриб’юторів. У каталозі міститься інформація про завершені фільми та проекти на стадії виробництва. Також представлені контакти українських незалежних продюсерів, кіно- та телестудій, фестивалів, дистриб’юторів», – зазначила Вікторія Лещенко, програмний координатор Docudays UA.

Читайте за темою: Липневий імідж України у мексиканському медіа-просторі

За словами організаторів, каталог українського документального кіно – це щорічне англомовне видання, що готується командою Docudays UA за підтримки Держкіно. Команда Docudays прагне ввести вітчизняне документальне кіно у світовий культурний контекст, тому протягом року вони поширюють його на спеціалізованих міжнародних кіноринках, розповідаючи про нову хвилю української документалістики.

Share.

Comments are closed.