Святковий серпень української громади в Мексиці

0

25-річчя Незалежності України – настільки важливе та значиме свято для українців всього світу, що деякі найактивніші українські громади прийняли рішення святкувати ювілей відновлення державності країни весь серпень місяць.

Відтак українці в Мексиці розпочнуть святкування Дня Незалежності України святковим велопробігом вулицями старовинного міста Гвадалахара, на який усіх охочих організатори запрошують 21 серпня.

«Ми вирішили приєднатися до чудової ініціативи, яка виявилася успішною в Шанхаї та інших містах, де є українські осередки. На наш заклик щодо проведення велопробігу відгукнулись також наші мексиканські друзі, які щиро люблять Україну і хочуть привітати її зі святом!», – розповідають члени української громади в Мексиці та організатори заходу Олена Клопота та Аліна Павленко.

За словами активістів, це – лише старт святкування річниці. Протягом серпня на українську громаду чекає святкова сімейна вечеря, що об’єднає за одним столом всіх, кому небайдужа доля України, та поїздка представників українських громад з різних міст Мексики до яскравого і барвистого міста Гуанохуато, де українці пройдуть у вишиванках одним з 3000 пішохідних маршрутів міста.

Читайте за темою: Увага! Конкурс від Global Ukraine News «Україні 25 – молода, незалежна, креативна та глобальна!!!»

Також  українці в Мексиці мають чудову нагоду взяти участь у фотоконкурсі до Дня Незалежності України – «Прапорові барви України в Мексиці».

Тож на українську громаду Мексики чекає напрочуд активний та насичений святковими подіями місяць. GU

Share.

Comments are closed.