Тижневі святкування Дня Незалежності в Варшаві

0

Українці в Варшаві до Дня Незалежності України організували цілий комплекс цікавих заходів та ініціатив, які мають не лише розважальну, але й інформативну складову.

Святкування розпочалися ще минулого тижня. Зокрема, 20-21 серпня 2016 року у Варшаві, з нагоди Дня Незалежності України, відбувся футбольний чемпіонат «Кубок Незалежності». В турнірі взяли учать 5 команд: «Мігранти», «Fruits», «Wiewiórki», «Kazakhi» та «Euromaidan-Warszawa». Вони зіграли 10 матчів, за результатами яких було визначено переможця – команду «Мігранти», кубок якій вручив представник Посольства України у Польщі Василь Йордан. Друге місце посіла команда «Wiewiórki», третє – «Fruits», на четвертому місці – «Euromaidan-Warszawa», а на п’ятому – «Kazakhi».

npnd4

npnd5

Інформативні ініціативи будуть спрямовані не лише на те, щоб привітати українців, але і щоб донести до жителів Польщі інформацію про українське свято. «24 серпня в польських супермаркетах по всій Польщі на інформаційних екранах буде висвітлюватись привітання України з Днем Незалежності з ініціативи організації «Євромайдан-Варшава», – розповідає Наталка Панченко, Президент організації «Євромайдан-Варшава». – А з ініціативи Посольства України привітання України з цим святом будуть також висвітлюватись на білбордах у Варшаві, як і минулого року».

А в неділю, 28 серпня, українці в Варшаві покажуть себе у найяскравіших барвах, оскільки влаштують парад вишиванок. «Запрошуємо всіх українців на мультикультурний парад Street Party! Одягайте вишиванки, беріть прапори і все, що нагадує про Україну! Покажемо, що нас є багато, і що українцям є чим пишатися!», – закликають організатори на Facebook-сторінці івенту.

Читайте за темою: У Чикаго оберуть найсильнішого українця громади

Після параду організатори обіцяють зробити кілька спільних фотографій на підтримку українців, які незаконно ув’язнені та утримуються зараз у російських тюрмах. Нагадаємо, що українці Варшави уже організовували парад вишиванок на День вишиванки, який мав небувалий успіх та був проведений на високому рівні. GU

Share.

Comments are closed.