Українські святкування у Франції

0

Українці у Франції влаштовують святкування на честь Дня Незалежності у різних містах країни, доєднатися до яких може кожен охочий.

Зокрема, українці в Парижі проведуть патріотичний флешмоб під час українського пікніку біля символу Парижу – Ейфелевої Вежі на Марсових полях, починаючи з 18:00. Після нього планується також фотофлешмоб. Організатори запрошують до участі всіх, кому не байдужа Україна, закликаючи вдягнути найяскравіше, патріотичне вбрання.

Українці в Ліоні 24 серпня зберуться на святковий пікнік з нагоди Дня Незалежності: «Асоціація Ліон-Україна запрошує Вас на пікнік з нагоди Дня Незалежності України 24 серпня, у парк Tête d’Or. Це – можливість поділитися, добре провести час, познайомитися і зустрітися з українськими асоціаціями в регіоні», – зазначається на сторінці заходу.

Читайте за темою: Українці в Еміратах відсвяткують День Незалежності України концертом етно-рок гурту ДримбаДаДзига

Святкуватимуть 24 серпня і в Марселі. Організатори (Франко-Українська Асоціація «Марсель-Одеса») запрошують всіх за адресою 9 place de la joliette 13002 Marseille з 18 по 21 годину, щоб підтримати Україну в її трансформації в суспільство західних цінностей, святкуючи 25-річний ювілей. GU

Share.

Comments are closed.