3D тур єдиним в Україні музеєм АТО

0

Музей «Шляхами Донбасу» (Дніпро) тепер можна подивитися в онлайн-режимі через 3D тур. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА. Ідея створення онлайн туру музеєм належить учаснику АТО Андрію Агаркову, який, відвідавши музей, зрозумів, що цю історію боротьби за українську незалежність повинні побачити всі.

У втіленні ідеї допоміг керівник студії IDRON Дмитро Малишевий, який займається розробкою 3D турів. Він розповів, що робив світлини за допомогою професійних камер та спеціальних об’єктивів, після чого обробив все у спеціальній програмі та завантажив на сторінку Google.

Блокпост, мінометна та зенітна вогневі точки, ДАП, гільзи від «Градів», розбиті, посічені осколками автомобілі і дорожні знаки з назвами, знайомими всім нам: Іловайськ, Піски, Карлівка, Щастя…  – все це можна побачити в музеї «Шляхами Донбасу», адже більшість експонатів привезені із зони АТО, кожний має свою непросту історію. Музейна експозиція відкрилася на початку червня 2016 року.

Читайте за темою: «Нація вирішила чинити опір. Політична ж еліта прийняла рішення війну не вести»

Над створенням експозиції декілька місяців працювали ветерани АТО, волонтери, історики і музейники, художники та працівники Дніпропетровської облдержадміністрації, а ідея створення виникла рік тому, коли повернулися додому перші мобілізовані.

Share.

Comments are closed.