Азербайджанська компанія замовила українські Ан-178

0

ДП «Антонов» отримало замовлення на постачання 10 літаків Ан-178 азербайджанській авіакомпанії. Про це повідомляється на сайті підприємства.

У зв’язку з цим  на підприємстві розпочато роботу з розгорнення виробництва цього типу літаків та проводяться сертифікаційні випробування Ан-178 із застосуванням вимог європейських норм CS-25.

vnt 

Президент компанії Олександр Коцюба зазначив, що в серпні були проведені випробування літака Ан−178 з завантаження/розвантаження легкої колісної самохідної техніки. Дослідження проводилися з використанням трьох армійських позашляховиків HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) М1097А2. В рамках цих випробувань було підтверджено заявлені можливості літака з заїзду-виїзду, розміщення та швартування транспортного засобу в його вантажній кабіні.

vnt1

Ан-178 – український військово-транспортний турбореактивний літак, розроблений ДП «Антонов» на базі пасажирського Ан-158. Його унікальна особливість – можливість перевозити широкий спектр пакетованих вантажів (в контейнерах і на піддонах), включаючи морські контейнери.

Його швидкість становить 825 км/год, висота польоту — 12 км, дальність польоту — 5,5 тис. км. Літак може сідати і злітати з будь-яких аеродромів, у тому числі з ґрунтовим покриттям, що робить його придатним і для оборони.

Читайте за темою: Креативний експорт: компанії, що формують новий імідж України

Як відомо, до теперішнього часу Ан−178 виконав близько 100 польотів загальною тривалістю більше 160 годин.

Share.

Comments are closed.