Music Hub – проект на підтримку інтенсивного розвитку музичної індустрії в Україні

0

Наприкінці вересня стартує новий проект, мета якого – інтенсивний розвиток музичної індустрії в Україні. Він носить назву Music Hub, і перший захід в рамках цієї платформи намічено на 26 вересня в столичному клубі Atlas.

Music Hub – це відкритий майданчик для взаємодії учасників музичного процесу. Формат його роботи – щомісячні зустрічі, які будуть складатися з панельних дискусій за участю лідерів думок, шоу-кейсів артистів, освітніх проектів (майстер-класи, лекції, практичні заняття, сніданки), неформального спілкування.

Завдання Music Hub – створити простір для спілкування, обміну досвідом та народження нових проектів найрізноманітніших представників музичного процесу в Україні.

Читати за темою: У Чернівцях стартував Міжнародний поетичний фестиваль «Meridian Czernowitz»

Учасниками Music Hub стануть промоутери, продюсери, організатори фестивалів, музиканти, журналісти, піарники, керівники радіостанцій і телеканалів, квиткові оператори і всі, хто має якийсь стосунок до формування музичної індустрії в країні. Потрапити на події можна буде за допомогою реєстрації.

Подія 26 вересня стане офіційною презентацією Music Hub і першим заходом із серії Music Hub Connect. Програма включатиме дві панельних дискусії, шоу-кейси груп Epolets та The Erised, вільне спілкування гостей.

Серед експертів, які візьмуть участь в дискусії, будуть лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук і засновник фестивалю ГОГОЛЬFEST Влад Троїцький.

 

Share.

Comments are closed.