Prometheus розпочинає проект змішаного навчання в українських університетах

0

Освітня платформа Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання у провідних українських університетах, серед яких НТУ «Київський Політехнічний Інститут», Український Католицький Університет, Національний Університет «Львівська політехніка» та Львівський Національний Університет імені Івана Франка. Про це повідомляє Українська правда.

Формат змішаного навчання передбачає впровадження онлайн-курсів провідних викладачів країни та світу в традиційний навчальний процес. Замість звичних лекцій та поточного контролю студенти будуть дивитися відеолекції та виконувати завдання безкоштовних онлайн-курсів від найкращих викладачів України та світу, розміщені на платформі Prometheus. Результати успішності студентів з цих курсів підуть у дипломи, як від звичайних предметів.

Серед масових онлайн-курсів, які будуть використовуватися в рамках пілотного проекту, – легендарний Гарвардський курс основ програмування «CS50», курс Стенфордського університету «Як створити стартап», предмети найкращих викладачів провідних українських вишів: «Алгоритми та структури даних», «Філософія для непрофільних факультетів», «Підприємництво» та «Основи Web UI розробки».

Читайте за темою: Нова початкова освіта: які зміни чекають школярів 1 вересня

Prometheus – це український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

Share.

Comments are closed.