В рамках Гогольfest-2016 покажуть документальну трилогію Ucrazyans

0

Серію з трьох документальних фільмів «ПротиДія», «Об’єднані реформами»,  «Сильні громади Донеччини» під назвою Ucrazyans покажуть 18 вересня  в рамках Гогольfest-2016. Фільми відзняті Сергієм Андрушком, Дмитром Коноваловим та Дмитром Тяжловим, координатор проекту – Анна Бурдіна.

Кінопокази картин розпочалися 3 вересня в різних містах України. Прем’єри вже відбулись у Запоріжжі, Херсоні, Кропивницькому, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Харкові, Дніпрі, Кременчуці.  На черзі – Тернопіль, Черкаси. Ознайомитись з розкладом показів можна на Facebook-сторінці проекту Ucrazyans.

Мета проекту – це донесення інформації про таких неймовірних українців, які своїм прикладом дають натхнення для інших займатись громадською діяльністю. Це – молоді, амбіційні люди, які, перш за все, дуже пишаються своєю країною та дуже за неї переживають. Вони хочуть, щоб ми жили краще.

gtrfde1

Читайте за темою: «ДримбаДаДзиґа» – надзвичайна енергетика сучасного українського гурту

Надихнули режисерів на роботу шалені суспільні зміни останніх років. Стрічки дозволять на певний час відчути себе членом конкурсної комісії з відбору голови антикорупційної прокуратури. Інші стрічки доносили інформацію про протидію фальсифікаціям на виборах у Донбасі, про роботу координаційного центру реформ та результати Революції Гідності.

Share.

Comments are closed.