Лідери українських громадських організацій Португалії зустрілись з Павлом Клімкіним

0

16 вересня 2016 року, в рамкам візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Португалії, з ініціативи Посла України у Португалії Інни Огнівець, відбулася зустріч зі священниками українських церков та лідерами українських громадських організацій у Португалії. Про це йдеться на сайті спілки українців у Португалії.

На початку, пан міністр розповів про мету свого візиту та передав теплі відгуки від португальських урядовців про українську громаду в Португалії. Пізніше відбувся продуктивний діалог щодо проблем не тільки українців у Португалії, але і українських мігрантів загалом.

Читайте за темою: Витончена колекція української дизайнерки вразила відвідувачів New York Fashion Week

Зокрема, були підняті питання про виборчі права українських мігрантів, подальшу роботу над Законом про зовнішню трудову міграцію, створення окремої інституції, яка б комплексно займалася проблемами українських мігрантів, перегляд і вдосконалення роботи громадської ради при МЗС, інформаційну підтримку громадських проектів та про запровадження прямого авіасполучення між Португалією та Україною та створення умов для розширення співпраці у сфері туризму.

 

Share.

Comments are closed.