Освітня ініціатива Alumni Fund Ukraine: виховуйте майбутніх лідерів!

0

«Багато людей розділяють думку, що освіта є одним із ключових факторів розвитку суспільства. Усі вони готові долучатися, підтримувати і ставати частиною спільноти Alumni Fund Ukraine. Наш сайт покликаний стати тією платформою, яка дозволить працювати разом і творити позитивні зміни. Тільки якщо нас буде справді багато, ми станемо співтворцями традиції підтримки випускниками своїх навчальних закладів та уможливимо розвиток освіти», – закликають організатори на Facebook-сторінці спільноти Alumni Fund Ukraine.

Alumni Fund Ukraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Швейцарії: інтерв’ю з Надією Варголою

За цілі організація ставить собі:

  • Розвивати традицію і мережу доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом.
  • Об’єднувати і підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном.
  • Проводити всеукраїнські й регіональні освітні проекти.

Долучитися до проекту дуже просто: необхідно зайти на сайт http://alumnifund.org, ознайомитися з можливостями фондування, обрати один з напрямків і зробити доброчинний внесок. Якщо навчального закладу, який Ви бажаєте підтримати, немає в списку – можна зібрати команду та створити свій власний осередок. Осередок об’єднує випускників, студентів/школярів, викладачів/вчителів конкретного навчального закладу і всіх небайдужих, які разом працюють над підтримкою діяльності та розвитком навчального закладу, відповідно до визначених цілей і пріоритетів. Зараз працюють два пілотні осередки (Києво-Могилянська Академія та Івано-Франківський фізико-технічний ліцей), старт нових – заплановано з січня 2017 року.

Читайте за темою: School Angels – шкільна освіта в Україні стане сучасною

Проведення всеукраїнських і регіональних освітніх проектів є ще одним із основних напрямків роботи Фонду Випускників України. На сьогодні в центрі уваги проекту такі питання як навички критичного та креативного мислення, демократичні цінності та права людини, функції громадянського суспільства та правової держави, екологічна етика та основи підприємництва. Організатори переконані, що ці проекти розвиватимуть у школярів та студентів інтерес до освіти й науки, а також сприятимуть їхньому формуванню як освічених, ерудованих та відповідальних особистостей. GU

Share.

Comments are closed.