Українка стала однією із найвпливовіших жінок Австралії

0

Науковець українського походження Наталка Суховерська потрапила до рейтингу «100 найвпливовіших жінок Австралії». Про це йдеться на Facebook сторінці  Australian Federation of Ukrainian Organisations.

«Наталія Суховерська спеціалізується на дослідженнях у сфері медичної фізики у центрі Chris O’Brien Lifehouse та Університеті Сіднею. Загальна мета її робіт – використання інноваційних технологій та фундаментальної науки для покращення лікування онкохворих та забезпечення високоякісних та ефективних моделей лікування», – повідомляє прес-служба медичного центру Chris O’Brien Lifehouse, де працює лауреатка.

За словами голови Союзу українських організацій Австралії Стефана Романіва, доктор Суховерська також є «активним членом української громади Австралії», чим громада дуже пишається.

Читати за темою: Цього тижня десант українських письменників візьме участь у Міжнародному літературному фестивалі в Амстердамі

100 найвпливовіших жінок Австралії (100 Women of Influence Awards) – це рейтинг, який вже п’ять років формується загальноавстралійською фінансово-економічною газетою The Australian Financial Review та одним із найбільших банків країни «Westpac» і включає «рішучих, енергійних жінок, які відповідають духу прогресу, допомагаючи сформувати насичене та всеохоплююче економічне та соціальне майбутнє для Австралії». GU

Share.

Comments are closed.