Українців у Франції запрошують на зустріч молоді

0

У суботу, 15 жовтня, відбудеться вже традиційна зустріч української молоді у Парижі. «Прийди і поділись: досвідом, настроєм та смаколиками!», – закликають організатори. Така зустріч проводиться вже не вперше, а цього разу організатори вирішили поєднати приємне з корисним і відвідати одне з важливих місць української спадщини у Франції – Наукове товариство імені Тараса Шевченка (НТШ).

jiuy4

Читайте за темою: На виставці українських митців в Парижі – аншлаг

Такий формат – хороша нагода не лише поспілкуватися та гарно провести час, але й знайти чимало друзів, однодумців, доєднатися до української спільноти в Парижі. Крім того, це і допомога тим, хто недавно приїхав у Париж та ще не встиг адаптуватися і має чимало запитань.

«До Франції кожного року приїздить на навчання значна кількість студентів з України, для багатьох з них це – перша подорож за кордон. Зрозуміло, що в них виникають запитання, а іноді і складнощі. Подібні зустрічі дозволяють тим, хто потрапив до Франції нещодавно познайомитись із старшими товаришами, які можуть поділитись досвідом та допомогти, – коментує подію Ігор Решетняк, заступник голови асоціації Ukraine Action. –  По-друге, в Україні дуже мало хто знає про українську спадщину за кордоном. Вибір НТШ, як місця проведення – це можливість для молоді відкрити для себе одну із важливих для України пам’яток і, з часом, долучитись до її збереження та розвитку».

Читайте за темою: Святкування Дня Незалежності України в Парижі (фоторепортаж)

Зазначимо, що Наукове товариство імені Тараса Шевченка (НТШ) в Європі розпочало свою діяльність у 1951 році в невеликому французькому містечку Сарсель, що знаходиться недалеко від Парижа. За період незалежності України у Сарселі побували десятки представників сучасної еліти, науковців, викладачів, письменників, серед яких варто згадати Дмитра Павличка, Івана Драча, Миколу Жулинського та ін. GU

Share.

Comments are closed.