Українці в Австралії закликали уряд чинити тиск на РФ задля звільнення незаконно ув’язнених українців

0

Союз українських організацій Австралії (СУОА) закликав національну громаду приєднатися до заклику Світового конгресу українців (СКУ) до міжнародної спільноти і правозахисних організацій щодо звільнення українських журналістів і всіх політичних в’язнів, незаконно затриманих російськими владними структурами. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу СУОА.

«СУОА закликає уряд Австралії і австралійських парламентаріїв посилити тиск на Російську Федерацію і вимагати звільнення політв’язнів», – сказав голова СУОА Стефан Романів.

Читайте за темою: В Австралії (в штаті Квінсленд) відбувся Перший український фестиваль (Фото)

Як наголошується у заяві організації, СУОА повторно звертається до міністра закордонних справ Австралії Джулі Бішоп із закликом розслідувати цю справу і взяти на себе провідну роль у міжнародних зусиллях з цього питання.

«Ми наголошуємо на важливості захисту прав людини та свободи слова у всьому світі та ще раз повторюємо свій заклик від 3 жовтня ц. р. до уряду Австралії відреагувати на ці порушення», – йдеться у документі.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Австралії: інтерв’ю з Ольгою Олейніковою

Крім того, організація закликала свої осередки та окремих членів української спільноти контактувати з місцевими членами парламенту, забезпечити їх фактичною довідковою інформацією та закликати ініціювати обговорення цього питання на найвищому рівні.

Share.

Comments are closed.