Посол: «Україні треба відкрити кримінальну справу проти італійських політиків в Криму»

0

14 жовтня делегація депутатів регіональних рад та представників ділового співтовариства Італії прибула в окупований Крим. Про це повідомляє Укрправда. В планах відвідин – зустрічі з першими особами Республіки Крим і Севастополя, підписання угод, ділові переговори, знайомство з роботою підприємств і реалізованими в Криму бізнес-проектами.

Візит триватиме до 16 жовтня. До складу делегації увійшли 18 осіб, які представляють п’ять регіонів Італії: Венето, Лігурію, Ломбардію, Тоскану, Емілію-Романью. Поїздка організована фондом «Ялтинський міжнародний економічний форум» (організований окупаційною владою Криму) спільно з «урядом» Криму.

Читайте за темою: Україна повертатиме кримське «скіфське золото» через суд в Амстердамі

Візит відбувається попри заборону італійського уряду відвідувати півострів. Посол України в Італії Євген Перелигін в ефірі «112 Україна» заявив, що це – візит групи місцевих депутатів і місцевих бізнесменів, які належать до однієї маргінальної партії Lega Nord (Ліга Півночі), яка виступає за незалежність та велику автономізацію півночі Італії. Члени цієї партії увесь час намагаються продемонструвати свою відмінність від дій уряду.

Уряд Італії звернувся до групи з листом і повідомив всіх членів про недоречність візиту у зв’язку з санкціями ЄС. А в день, коли вся група виїжджала, парламент Італії вп’яте відмовився підтримати резолюцію Lega Nord про скасування санкцій проти Росії. Про це повідомляють Крым.Реалии.

Читайте за темою: Остання україномовна газета Криму тепер виходитиме у Києві

Крім того, Посол вважає, що Україна повинна відкрити кримінальне провадження проти італійських політиків в Криму, відреагувати на такі дії рішуче. GU

Share.

Comments are closed.