Українська команда отримала перше місце на Фестивалі світла в Берліні

0

Українська команда перемогла на Фестивалі світла в Берліні з інсталяцією «Чарівні інновації» у вигляді бджолиного вулика. На одному з основних символів Берліна — телевежі, 10 команд змагалися за перше місце в конкурсі кращих світлових шоу. Переможець визначався за голосуванням глядачів, передає Укрінформ.

Читати за темою: Чернівецький стронгмен отримав Кубок світу з силового екстриму в Болгарії

«Десь у Всесвіті народжується перший атом, який перетворюється в медові стільники. Бджола літає над торф’яником, плющем і квітами, що символізує симбіоз працьовитих комах і рослин – як приклад всіх живих істот. Свій шлях бджола завершує в селі на квітучому пагорбі», — описують інсталяцію організатори фестивалю.

Скандал трапився цього року з підсвічуванням на площі Потсдамер-плац: за задумом авторів, перед очима глядачів протягом декількох хвилин повинні пройти основні моменти історії Німеччини і визначні особистості, серед яких здивована публіка побачила і Гітлера.

Крім того, на фасад найбільшого торгового центру було виведено зображення обличчя міністра пропаганди нацистської Німеччини Йозефа Геббельса, який погрожував тотальною війною. Організаторів навіть просили змінити композицію.

Читати за темою: Вражаючий мурал австралійського митця в Авдіївці

Всього підсвічені були більше 70-ти всесвітньо відомих пам’яток: Бранденбурзькі ворота, фасади Берлінського собору, університету Гумбольдта, будівлі Музейного острова та інші, різнокольорові відблиски на будівлі, що стоять на набережних Шпрее.

 

Share.

Comments are closed.