У Польщі розпочався фестиваль українського кіно UKRAЇNA!

0

20-23 жовтня 2016 року в Варшаві триватиме фестиваль українського кіно UKRAЇNA!, який, за словами організаторів, є першим таким подібним заходом у польській столиці. Усі покази фільмів відбудуться в «Kino Iluzjon» у Варшаві. Організатором є  фундація Luna Plus.

Під час фестивалю покажуть такі фільми як «Жива ватра» Остапа Костюка , «Поводир» Олеся Саніна, «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова. «Фестиваль UKRAЇNA! покаже не тільки тематичне різноманіття і види українського кіно, які до цього часу так мало відомі в Польщі, насамперед це буде місцем зустрічі поляків і українців. Це – унікальна можливість ознайомитися з українською культурою, та глибше пізнати нашого сусіда», – зазначають на Facebook-сторінці події організатори.

Читати за темою: Фестиваль українського кіно відбудеться у Швеції

Окрім показу найголовніших фільмів з України за останні роки, у програмі є зустріч з гостями, конкурс на найкращий фільм фестивалю, а також кулінарні майстер класи, які будуть проведені «Кухнею Конфлікту».

ioui

Один вечір фестивалю буде присвячений Олегу Сенцову, українському режисеру, який після висловлення спротиву російській анексії Криму, був арештований у своєму домі в травні 2014 року, перевезений до Росії, і після більш як річного ув’язнення, його звинуватили у тероризмі та засудили на 20 років позбавлення волі. Фільм Олега Сенцова «Гамер» буде можна переглянути під час фестивалю UKRAЇNA! GU

Share.

Comments are closed.