Володимир Гройсман виступив на відкритті Французько-українського бізнес-форуму у Парижі

0

Сьогодні у Парижі розпочав  роботу Французько-український бізнес-форум, за участю високопосадовців урядів обох країн, інвесторів, експортерів, представників провідних компаній світу у медичній, аграрній, енергетичній, переробній, виробничій та IT-сферах. В продовж роботи форуму бізнес і влада будуть обмінюватися думками щодо збільшення ефективності співпраці.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у відкритті Французько-українського бізнес-форуму і виступив з промовою в якій наголосив про успіхи України у реформуванні та широкі перспективи торговельно-економічного співробітництва між Україною і Францією.

tmp_28426-PicsArt_10-28-02.18.161630466939

«Ми прийняли рішення і вперше за 25 років в нашій державі абсолютно відкрита ринкова ціна на природні гази. Такого ніколи не було в нашій країні! І сьогодні ми маємо перші наслідки, була підписана угода з компанією ENGIE , яка приходить працювати на український ринок. Ми зацікавлені у тому аби ENGIE в Україні була успішна і  будемо інвестувати в це зусилля. Ми дерегулювали фармацевтичний ринок в країні і  зробили це для того, щоб фармацевтична галузь була успішним сектором зростання. Ми також робимо багато інших речей, які просувають Україну в різноманітних рейтингах для того, аби бізнес в Україні було вести зручно і безпечно. Ми розпочали реформу української митниці і змінюємо податкове законодавство щоб воно було зрозумілим і абсолютно доброзичливим по відношенню до бізнесу. Наше завдання створити умови в яких ви стовідсотково використаєте свій досвід і можливості у потенціал України. Тільки спільно можна досягати успіху!» – зазначив Володимир Гройсман.

Також під час промови Прем’єр-міністр України підкреслив, що даний бізнес-форум дасть можливість обговорити в яких секторах існує потенційне зростання та взаємопотреба.

«Я підкреслюю: енергетика, машинобудування, сільське господарство, фармацевтична сфера,  сфера інформаційних технологій, деревообробна галузь, легка промисловість, інфраструктура – це ті напрямки, які можемо ми з вами використовувати для того аби кожен був успішним», – зазначив Прем’єр-Міністр.

Читати за темою: Зовнішня енергетична політика України – ретроспективи та перспективи

Володимир Гройсман також розповів про результати ранкової зустрічі з французьким бізнесом та про позитивну динаміку їх діяльності в Україні.

«Сьогодні зранку ми з міністром, з колегами з уряду, мали зустріч з французьким бізнесом. Хочу підкреслити що основним повідомленням французького бізнесу було таке:  «ми працюємо в Україні з 2007, 2010… і  маємо успіхи. Так є певні труднощі але вони неспівставні з тим, що французький бізнес в Україні має успіх». Тому я глибоко переконаний в тому, що і існуючі інвестиційні проекти, і нові можливості будуть успішними», – розповідає очільник Уряду України.

tmp_28426-PicsArt_10-28-02.17.20-1950906653

Володимир Гройсман також підкреслив, що завдання і пріоритет Уряду країни – це успіх бізнесу, від якого напряму залежить розвиток і зростання України. Прем’єр-міністр повідомив учасникам форуму про відновлення економічного зростання на Україні та яким чином можна сприяти цій позитивній динаміці.

Читати за темою: Український бізнес на закордонних ринках: державні та громадські ініціативи

 «Від того наскільки ми з вами будемо рішучими, наскільки ми з вами будемо динамічними буде залежати наш спільний успіх. Я глибоко вірю в те, що наші можливості сьогодні є абсолютно неперевершені…Ми рухаємося вперед і попереду тільки результати реформ, які ви будете відчувати. Тому я хочу ще раз закликати всіх нас бути успішними. Інвестуйте в Україну, отримайте прибутки, а ми будемо цьому сприяти», – підсумував Володимир Гройсман. GU

Share.

Comments are closed.