Україна та Угорщина домовилися про будівництво автостради до спільного кордону

0

Україна та Угорщина мають намір побудувати автостраду до спільного кордону до 2020 року та опрацювати введення спільного прикордонного контролю. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Повідомляється, що під час зустрічі з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном український Прем’єр Володимир Гройсман висунув пропозицію провести чергове засідання комісії з питань транскордонного та прикордонного співробітництва.

Читайте за темою: Українка стала кандидатом в депутати у Копенгагені

«Прем’єр-міністри України та Угорщини також пообіцяли та взяли на себе зобов’язання до 2020 року побудувати автостраду до угорсько-українського кордону», – йдеться у повідомленні.

За пропозицією Гройсмана сторони домовилися доручити міністрам закордонних справ двох країн, спільно з керівниками прикордонних та митних служб, опрацювати питання щодо запровадження спільного прикордонного контролю та можливості покращення роботи наявних КПП.

Окрім того, Гройсман подякував прем’єр-міністру Угорщини за надання Україні кредиту розміром у  в 50 млн євро на розбудову прикордонної інфраструктури.

Читайте за темою: Центр української культури і розвитку працюватиме тепер у Вроцлаві

Повідомляється, що Гройсман та Орбан домовилися, що уряди обох країн найближчим часом сформують і узгодять календарний план реалізації пріоритетних проектів між двома країнами і одразу розпочнуть його реалізацію.

Share.

Comments are closed.