Українці створили кобуру для телефону

0

Одеська команда AGE, запустила вже четверту успішну кампанію на Kickstarter, яка зібрала необхідні 5 тисяч дол. за дві години. Про це повідомляє  AIN.

Після дебюту на краудфандінговій платформі з набором преміум-аксесуарів для чоловіків влітку 2015 року та виходу сукні-трансформера Omnia в цьому році, поточний проект став продовженням касової кампанії з кобурою для телефону Phonster.

Читати за темою: Українські швидконадувні матраци Futo досягли мети на Kickstarter менш ніж за добу

Основну частину часу зайняли розробки прототипів і фінального дизайну. Цикл виробництва і тестування повторювався п’ять разів, поки команда не реалізувала всі опції і ідеї фанатів минулого продукту.

asxc3

«Початкова ідея запуску на Kickstarter народилася з плану виходу на західні ринки, так як краудфандінг на той час вже став «інноваційно-модним» і ефективним способом реалізації цього завдання», – розповідає СЕО проекту Phonster X Макс Гера.

Незважаючи на те, що багато хто сприймає Kickstarter як майданчик для технологічних продуктів, в категорії Product Design, де виходять і продукти AGE, багато проектів не пов’язаних з технологіями, «але обов’язково з креатином».

Читати за темою: Український Ecoisme переміг в конкурсі найбільшого виробника енергії в світі EDF і отримав 100 000 євро

Основні ринки для Phonster X: США, Канада, Австралія, Малайзія, Франція, Великобританія і Японія. Зацікавленість покупців саме з цих країн в проекті пояснюють тим, що вони приділяють увагу оптимізації життя, відкриті до інновацій, а їхня купівельна спроможність на порядок вище, ніж у жителів інших держав.

 

Share.

Comments are closed.