Художниця Алевтина Кахідзе намалювала «Справу Майдану» у фактах та цифрах

0

«Громадське телебачення» презентувало спільний проект з художницею Алевтиною Кахідзе «Справа Майдану», в якому висвітлюються події зими 2013-2014 років. Повідомляє Cultprostir.

Журналісти збирали матеріали щодо убитих, поранених, підозрюваних і обвинувачених у найбільш резонансних справах, таких як розгін студентів, вбивства Нігояна і Жизневського, спроби штурму Майдану, викрадення Луценка та Вербицького.

Читайте за темою: Презентація фільму «Майдан – молитва сильніша за кулі» у Польщі

Намалювати історії запросили відому художницю Алевтину Кахідзе. Разом вони вирішили проілюструвати цифри, цікаві факти, кримінальні провадження. Коли накопичився масив малюнків, зрозуміли, що є сенс їх анімувати.

Читайте за темою:  Документальний фільм про Майдан профінансує Держкіно

«Напевно, однією з найдраматичніших подій досі лишається суд у справі розстрілу людей на Інститутській. Ми давно й регулярно відвідуємо судові засідання, і в нас з Настею Станко є відчуття, що цією справою цікавляться виключно під річницю або якийсь особливий привід, наприклад, допит Януковича. Решту часу ані свідчення потерпілих, ані деталі справи, ані самі обвинувачені беркутівці не викликають інтересу», – розповідає журналістка Ангеліна Карякіна.

Share.

Comments are closed.