facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutube

З якими українськими винаходами знайомитимуть іноземців?

Виставка «50 винаходів, які Україна подарувала світу» відкрилася у будинку ім. Рональда Рейгана – Міжнародному торговельному центрі (Вашингтон). Її відкрили з нагоди 25-річчя встановлення українсько-американських дипломатичних відносин. У Вашингтоні виставка триватиме до 3 березня. Вхід – безкоштовний. Про це повідомляє Укрінформ.

Відвідувачі зможуть ознайомитися з досягненнями від аерокосмічних технологій до революційних новацій у медицині, від гнучких суперконденсаторів до високопрофесійного сучасного кінообладнання.

Читайте за темою: Юна українка перемогла на конкурсі стартапів у Польщі

Організатори виставки – Посольство України в США за сприяння Українського кризового медіа-центру. До проведення виставки в американській столиці також долучилися творчий проект «Direct 96» та компанія Meest Corporation, Inc. Далі планується її демонстрація в інших великих містах Сполучених Штатів.

В дипломатичному представництві зазначають, що зараз в Україні зростає нове покоління винахідників, які продовжують змінювати на краще як свою країну, так і цілий світ, заради добробуту кожної людини, яка в ньому мешкає. Крім того, без українських технологічних винаходів світ не був би таким, яким ми його знаємо сьогодні.

Поділитись

Коментарі закріті