В Україні вшосте відбудеться Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд

0

Усіх охочих запрошують взяти участь у Шостому Чемпіонаті Світу з футболу серед українських діаспорних команд, який відбудеться з 24 по 29 червня 2017  року. Змагання пройдуть в Івано-Франківській області. Проведення Чемпіонату стало доброю традицією, що сприяє побудові містків дружби між українцями з різних континентів, а також стає додатковою нагодою висвітлити життя закордонного українця. Змагання стануть окрасою культурно-масових та спортивних заходів у літній період як для області, так і для всієї України.

Минулого року чемпіонат пройшов у місті Тернополі, в ньому взяли участь збірні українців Іспанії, Молдови, Білорусі, Румунії. Захід відвідала велика кількість тернополян та гостей міста. Його висвітлювали численні друковані, радіо- та телезасоби  масової  інформації. Чемпіонат набув  статусу незалежного та національного.

Читайте за темою: Україна прийматиме Чемпіонат Європи з боксу

«В цей важкий період для нашої країни, яка переживає розбрат та загарбницьку політику Кремлівської Росії на Донбасі, незаконне відторгнення Кримського півострова, ми маємо бути разом і по-справжньому  продемонструвати нашу єдність Діаспори та Батьківщини. Шановні краяни, просимо вашого всебічного сприяння у забезпеченні організації та проведенні цього дійства, яке стане ще одним свідченням єднання української еміграції з рідною Державою. Впевнені, що спільні зусилля, наснага та бажання дадуть плідні результати. Сподіваємося на підтримку і співпрацю з вашого боку!», – запрошують до співпраці ініціатори та засновники чемпіонату Міжнародне Об’єднання Громадських Організацій «Четверта Хвиля».

Обласна державна адміністрація Івано-Франківської області (Голова – Олег Гончарук) та керівництво Надвірнянської та Богородчанської райдержадміністрацій, візьмуть на себе організацію побуту спортсменів (проживання і харчування, транспортування по області, дозвілля та екскурсії), проведення футбольних матчів (стадіони, суддівство ігор). МОГО «Четверта Хвиля», у свою чергу, бере на себе забезпечення команд-учасниць з різних країн світу, спортивну частину заходу (підготовку регламенту, календаря змагань). Міністерство молоді та спорту України (Міністр пан Ігор Жданов) та Світовий Конгрес Українців (Президент – Євген Чолій) сприятимуть фінансуванню проживання та харчування учасників, а НОК України (Президент – Сергій Бубка) та Федерація Футболу України (Президент – Андрій Павелко) допомагатимуть з нагородною атрибутикою. Витрати на приїзд до місця проведення змагань та від’їзд спортсмени здійснюють за власний кошт. GU

Share.

Comments are closed.