Легендарна акторка Меріл Стріп доєдналася до #FreeSentsov

0

Американська акторка Меріл Стріп приєдналася до міжнародної коаліції на підтримку звільнення незаконно затриманого українського режисера Олега Сенцова. Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці Міністерство закордонних справ України.

«Меріл Стріп – справжня героїня американських ЗМІ. Крім іншого, триразова володарка Оскара ще й давній друг і партнер американського ПЕН-центру, де ми побували в цьому році з нагоди присудження премії українському режисерові Олегу Сенцову. Після традиційної фотосесії ми опинилися в декількох метрах, і я вирішив, що раз вже так вийшло, пані Стріп могла б стати ще одним адвокатом нашого кримчанина.

Читайте за темою: Джонні Депп підтримав українського режисера Олега Сенцова

Що здивувало – Меріл виявилася абсолютно позбавленою «зірковості». Тобто, взагалі – ніякої зарозумілості або навіть відтінку снобізму. Вона жваво цікавилася деталями і в кінці розмови сама запитала, «чим ми можемо йому допомогти». Пізніше, під час нагородження, коли на екрані показували відеоролик про номінацію Олега премією, вона розплакалася. Вже після церемонії ми з нею говорили ще раз. Актриса сказала, що готова приєднатися до кампанії ПЕН-центру зі звільнення Олега Сенцова», – розповідає Мустафа Найєм.

Читайте за темою: Олегу Сенцову вручили престижну американську премію

Цього року американський ПЕН-центр нагородив Олега Сенцова щорічною премією «Свобода писати» за «мужність виступити проти нетерпимості до свободи самовираження  та інакомислення». GU

Share.

Comments are closed.