Український мультик претендує на анімаційний «Оскар»

0

Український мультсеріал «Мама поспішає додому» візьме участь у міжнародному фестивалі, який відбудеться у Франції, і побореться за престижну премію Mifa Pitches. Про це повідомляє uapost.us

«Мама поспішає додому» – це анімаційний серіал від студії Glowberry. Його відібрали з більше ніж 300 проектів з усього світу. В основі сюжету анімаційного серіалу – надзвичайні пригоди звичайної родини, яка мешкає у великому місті та мусить творити дива, аби встигнути побути разом у сімейному колі. Щодня Мама і Тато поспішають додому до свого 5-річного сина Лесика, долаючи типові для мегаполісів – а інколи й геть неймовірні – перепони та вирішуючи заплутані ситуації, щоб вчасно ввечері усім разом зібратися, як справжня дружня родина, яка вірить у чудеса.

Читайте за темою: У Грузії відбудеться український кінофестиваль

Вперше книгу «Мама поспішає додому» було видано у 2010 році – з тих пір вона здобула велику популярність в Україні, країнах СНД та Європі, а незабаром буде видана у Китаї. Інтерактивний мобільний додаток, випущений за мотивами книги, отримав безліч схвальних відгуків та був завантажений більше 50 000 разів.

 

Share.

Comments are closed.