Google розглядає можливість запуску ЗD-туру унікальними музеями України просто неба

0

Міністр культури Євген Нищук зустрівся з директором з публічної політики компанії Google Дороном Авні, передає Урядовий портал. Зокрема, під час даної зустрічі були розглянуті спільні напрацювання у рамках кампанії «Автентична Україна», а також спецпроект «Дерев’яні Церкви Карпатського Регіону», який дає можливість дізнатися більше про кожну з них. Також вони говорили про перспективи створення проекту, присвяченого ЗD-туризму унікальними музеями України просто неба.

Читайте за темою: Дерев’яні церкви – архітектурна спадщина України

За словами Євгена Нищука, реалізація ініціатив компанії Google представляє значний інтерес для української сторони: «Ця співпраця для нас є стратегічною, адже ми хочемо відкрити світові інакшу, цікаву і надзвичайно красиву Україну, зокрема, в рамках цієї співпраці, ми хотіли б звернути увагу на повний спектр пам’яток, які знаходяться на території нашої держави. Переконаний, величезні культурні надбання, наша унікальна культурна спадщина по-справжньому вразить світ, адже дотепер популяризацією цих скарбів займались не в повну силу, і ми хочемо це змінити».

Дорон Авні підкреслив, що місія Google полягає в систематизуванні зібраної інформації задля того, щоб зробити її доступною для всіх. І одним з пріоритетних напрямків їх роботи є саме культура.

Share.

Comments are closed.