Автори фільму про Василя Сліпака просять підтримки на «Спільнокошті»

0

Команда документального фільму «Міф» про українського оперного співака, соліста Паризької гранд-опери Василя Сліпака, який загинув під час бойових дій на Донбасі, збирає кошти на краудфандинговій платформі «Спільнокошт» для якісного постпродакшну стрічки.

«Власне, цим фільмом ми продовжимо його боротьбу за те, щоб про події в Україні знали правду. Знали з реальних історій великих особистостей. Кожна країна має своє духовне військо – це поети, митці, художники. Вони творять культуру, вони підсилюють духовний образ своєї країни. Міф був воїном ще й цього духовного війська. Якби ми придумували Міфа, вийшла б дуже пафосна історія. Коли дізнаєшся про життя Василя, важко повірити, що таке може бути насправді. І не переказати світові історію людини, яка прожила таке коротке, але неймовірно яскраве життя, було б злочином. Кого ми втратили – це й покажемо», – зазначають автори стрічки.

Читайте за темою: У Франції виконали «Реквієм» в пам’ять про Василя Сліпака

Робота над фільмом триває понад півроку. Автори зібрали все архівне відео з Василем, яке можливо було зібрати. Відзняли матеріал на Сході України, у Львові, Києві та Парижі. Їздили по позиціях, де знаходиться батальйон Міфа, спілкувалися з його бойовими побратимами на фронті. Зустрілися з його однокласниками, друзями дитинства, учителями, викладачами в Консерваторії у Львові, колегами по волонтерській діяльності, артистами, композиторами і диригентами у Франції та Україні, коханими, братами, батьками.

Якщо коштів буде зібрано понад заявлену суму, надлишок буде використано на представлення фільму на міжнародних кінофестивалях.

Читайте за темою: Українці Італії та Франції вшанували пам’ять Василя Сліпака

Фільм «Міф» буде показано в кінотеатрах України та за кордоном, а також по телебаченню. Кілька українських та французьких телеканалів вже висловили бажання придбати право на показ стрічки.

Підтримати фільм можливо ще протягом восьми днів за посиланням. GU

Share.

Comments are closed.