Українці вразили своїм виступом гостей міжнародного фестивалю в Португалії

0

21-23 липня в місті Брага (Португалія) відбувся щорічний Міжнародний фольклорний фестиваль, в якому взяли участь колективи із міст Брага та Гая. Також на фестивалі свою творчість показали фольклорні колективи з Канади, Колумбії, Чилі, Іспанії, Ізраїлю та інших країн.

«Українці зачарували жителів та гостей міста мелодійним співом народних пісень, представили декілька вокально-хореографічних композицій із купальської програми, заквітчали центральну сцену міста вишиванками та вінками із живих квітів. Щиру подяку висловлюємо Президенту Асоціації «Португало-український соціально-культурний центр: Україна-Португалія-Європа» о.Василю Бундзяку за сприяння і підтримку в організаційних питаннях, художньому керівникові хору греко-католицької церкви міста Гая панові Ігорю Яблонському за співпрацю. Сподіваємося, що цей проект стане одним із багатьох у житті імміграції Португалії», – йдеться на  Facebook-сторінці «Solidariedade Ucrânia».

Читайте за темою: Допомагаємо українській молоді відчиняти двері в канадську освіту

Зі слів учасників фестивалю, найціннішим в цьому проекті був сам процес приготування: підбір пісень, незабутні зустрічі для репетицій, де сама атмосфера взаємної симпатії надихала кожного на розкриття нових талантів. GU

Share.

Comments are closed.