facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutube

Вчителька з Кропивницького перемогла у конкурсі Кембриджського університету

Вчителька англійської мови школи № 25 у Кропивницькому Олеся Гудименко перемогла у міжнародному конкурсі Cambridge English Schools competition 2017, повідомляє Кіровоградська правда.

У конкурсі взяло участь 120 представників різних країн, а головною нагородою для переможця стало двотижневе навчання на курсах у коледжі одного з найпрестижніших вишів світу.

За умовами змагання, вчителі мали представити свою концепцію навчання. Ідея Олесі Гудименко викликала схвалення журі.

Читайте за темою: Допоможемо українським школярам підготуватися до навчання разом

Для участі у конкурсі вона залучила й своїх учнів-одинадцятикласників. Гудименко запропонувала школярам проїхатися в уявному автобусі, який прямує в майбутнє. Сама «сіла» за кермо, а кожен пасажир під час «перевірки квитка» повинен був невеликим малюнком зобразити, що означає англійська особисто для нього.

За словами викладачки, така гра допомагає дітям усвідомлювати роль вивчення мови.

«В Англії такі ж діти, як і наші. Але в школах є свої правила, дисципліна і їх ніхто не порушує, адже всі розуміють, навчання коштує немалих грошей, тож мусять вчитися. Взагалі, тамтешніх школярів до навчання дуже сильно мотивує громадська думка про те, що розумним бути модно», – розповідає Олеся Гудименко.

Вчителька додає, що британці здаються щасливішими за українців, бо у них немає агресії, негативного ставлення до людей, вони привітні, відкриті, можуть собі дозволити на зароблене мати все необхідне для життя і відпочинку.

Поділитись

Коментарі закріті