facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutube

Посольство США запрошує взяти участь у фотофлешмобі до Дня Державного Прапора України та виграти фотокамеру

Посольство США в Україні запрошує всіх охочих взяти участь у фотоконкурсі «Blue and Yellow everywhere» в Instagram або Facebook до Дня Державного Прапора України.

Учасникам необхідно зробити оригінальне фото, на якому домінують кольори українського прапора, які можна знайти в повсякденному житті. Фото необхідно опублікувати на своїй сторінці в Instagram або Facebook, додавши хештег #UAflagDay, відмітити двох друзів, а також @usembkyiv у Instagram або @usdos.ukraine на Facebook, зафоловити @usembkyiv у Instagram або @usdos.ukraine на Facebook.

Щойно фотографію розміщено у Instagram або Facebook, вона вважається остаточною заявкою і її більше не можна буде переробляти, редагувати або замінювати іншою. Конкурсанти можуть розміщувати необмежену кількість фото з хештегом #UAflagDay, що відповідають офіційним правилам Конкурсу, але тільки одна фотографія від одного учасника може отримати приз (один учасник не може стати претендентом на більше ніж одне призове місце).

Читайте за темою: Українці Канади покажуть місцевим жителям українські вишиванки

Конкурсантам на момент подання заявки на участь у Конкурсі має виповнитися 13 років. Конкурсанти, яким ще не виповнилося 18 років, мають надати згоду батьків або опікунів на участь у Конкурсі. Конкурсанти повинні бути постійними жителями України. Громадяни або легальні постійні жителі США не можуть брати участь у Конкурсі.

«Ми чекаємо на ваші фото з 8 по 21 серпня 2017 року. За результатами оцінок експертного журі 22 серпня буде визначено трьох фіналістів. У День Державного Прапора України ми урочисто оголосимо переможців конкурсу, а також розмістимо колаж з 10 найкращих фото на обкладинці нашої сторінки у Facebook. Сподіваємось на вашу креативність. Have fun and stay connected!», – йдеться на сторінці дипустанови.

Читайте за темою: Українці в ОАЕ організують спортивно-патріотичну акцію

Імена трьох переможців будуть оголошені на офіційному Instagram @usembkyiv та Facebook @usdos.ukraine Посольства США 23 серпня 2017 року. Кожен з трьох переможців отримає спеціальний приз: за перше місце переможець отримає фотокамеру Canon PowerShot A3500 IS, за друге – фірмову футболку та пляшку від America House, за третє – фірмову флешку від America House. Окрім цього, 10 найкращих фотографій буде розміщено на святковому фотоколажі до Дня Державного Прапора України, опублікованого як фотообкладинка на Facebook та Twitter Посольства США.

Поділитись

Коментарі закріті