Українські студенти стажуватимуться у 60 університетах Канади 

0

35 найкращих українських студентів поїдуть стажуватися до 60 університетів Канади наступного року. Таку можливість надала українська діаспора, яка взяла на себе всі витрати, профінансувавши програму стажування «Майтекс». Про це йдеться у відеосюжеті «5 каналу».

Читати за темою: У Брюсселі презентували підручник з української мови для іноземців

«Таке стажування, яке передбачає участь наших студентів третього курсу абсолютно всіх спеціальностей, інженерних, математичних, соціальних, гуманітарних наук в такому науковому дослідницькому стажуванні. Протягом трьох місяців з травня по вересень ці студенти стажуються в Канаді», – розповіла координаторка проекту в Україні Ірина Тимченко.

Стажування для українців – безкоштовне. За студентів платить уряд Канади та українська діаспора.

«Діаспора до цього взялася, профінансувала цю програму. Дуже важливо, щоб вони пізнали канадський досвід, але повернулися з тим досвідом, щоб розбудовувати нову Україну», – розповів президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод.

Україна стала десятою країною-учасницею програми стажування і першою у східній Європі. Вимоги до студентів: вчитися на третьому курсі, мати добрі оцінки, володіти англійською, а для деяких університетів – французькою.

Вже півтори сотні українських університетів зацікавилися стажуванням у Канаді. То ж конкуренція буде жорсткою. Заявки студентів на офіційному сайті «Майтекс» прийматимуть до 18 вересня. Переможців оголосять взимку – ще до новорічних свят.

Share.

Comments are closed.