Українські активісти закликали Францію не відкривати представництво ДНР

0

33 громадські організації зі сходу України направили звернення до Міністра внутрішніх справ Франції Жерара Коллона щодо створення російськими терористами «Репрезентативного центру донецької народної республіки у Франції». Текст звернення (повна версія – :http://liberiliberati.org) розмістив на своїй сторінці у Фейсбук керівник організації «Пласт» у Краматорську Максим Потапчук.

Днями партнерами російських терористів, було зроблено заяву про відкриття в Марселі «представництва» або «Репрезентативного центру донецької народної республіки у Франції» 25 вересня 2017 року, що буде сприяти розвитку та поширенню російського тероризму на території України та Франції, цю інформацію вони опублікували на своєму сайті: http://representation-rpd.blogspot.ch/.

Текст звернення:

«Ми – громадські організації, які щоденно працюють на Донбасі і приходять на допомогу населенню, що постраждало від війни. Ми з жахом дізнались про створення так званого «Репрезентативного центру Донецької Народної Республіки у Франції» після публікації інформації про нього в офіційному віснику Французької республіки.

Ми хотіли б з цієї нагоди донести до Вас резолюції Парламентської Асамблеї ОБСЄ, прийняті у Мінську в липні 2017, в яких наголошується, що «нелегальні збройні формування в окремих районах Донецької та Луганської областей України» … «вдаються до терористичних актів на території України». Окрім цього, в багатьох звітах задокументовані випадки дискримінації та застосування агресії проти українців та членів релігійних меншин з боку незаконних формувань Донецька та Луганська – так званих «народних республік».

Виходячи з цього, в рамках статті 212-1 кодексу внутрішньої безпеки, ми просимо Вас, Пане Міністре, звернутись до Кабінету Міністрів, Генерального Прокурора та інших інстанцій, які Ви вважатимете за потрібне, з метою розпуску асоціації «Репрезентативний центр Донецької Народної Республіки у Франції», а також розпочати розслідування походження їхніх матеріальних ресурсів (згідно з матеріалами їхнього власного сайту, вони користуються послугами латвійського банку Rietumu, засудженого за відмивання грошей та несплату податків) і діяльності її членів, зокрема Юбера Фаяра, задіяного у 1998 році в нецільовому використанні коштів у рамках роботи в мерії Вітроль.

Читати за темою: Не Анною Ярославівною єдиною, або Маловідомі сторінки франко-українських відносин

Готові надати Вам, Пане Міністре, будь-яку додаткову інформацію про ситуацію на Донбасі та думки місцевого населення».

Share.

Comments are closed.