Англійська для ІТ-спеціалістів — спеціальна програма від OWL

0

Специфічний мовний курс від компанії OWL орієнтований на програмістів, розробників, дизайнерів. Програма пропонує курс інтенсивної англійської: Intensive – 30 занять на тиждень, Power English – 38 занять на тиждень. Тип програми визначатиметься за рівнем англійської студента. Однією з переваг є обмежена кількість студентів у кожній групі – до 10 осіб, що гарантує максимум уваги викладача.

Програма розроблена із врахуванням потреб IT-спеціалістів (розмовна англійська + професійна термінологія). Крім того, під час навчання в Канаді учасники дізнаються про можливості співпраці з канадськими компаніями (стартапами) у місті Ванкувер.

Читайте за темою: Допомагаємо українській молоді відчиняти двері в канадську освіту

Розташування основних локацій Програми — місто Ванкувер, де працюють такі відомі IT-компанії, як Microsoft Canada Excellence Centre, Amazon, Vision Critical (SaaS), Hootsuite, Globalrelay, Avigilon, Westop.

Програма має чимало додаткових можливостей, як: зустріч з професорами IT-програм місцевих університетів (BCIT computing programs/ VFS – programming for Games, Web+Mob), Guest Speakers індустрії – Nick Bilogorsky, network (from Brain Station), тур в Microsoft Visitor Centre (Redmond, WA), Amazon Office (Seattle, WA), EA Games (для тих у кого є USA Visa).

Заявки приймаються до 15 січня. Про вартість програми та детальніші умови участі можна дізнатися тут.

Читайте за темою: Таміла Карпик: «Риторика поділу українців на тих, хто виїхав, і тих, хто залишився, є деструктивною. Бо всі ми — органічне ціле»

Прямий контакт Vancouver@owl-study.com. Skype: marianaeducation

Share.

Comments are closed.