Через Україну та Білорусь пройде новий туристичний маршрут

0

На території Сокальського району Львівщини, а також прикордонних територіях Польщі та Білорусі створять два транскордонні байдаркові туристичні маршрути.

Про це розповіла виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин. Повідомляє «Вголос».

Читати за темою: Google запускає в Україні підприємницьку освітню програму для жінок

Нові туристичні маршрути створять у 2018-2020 рр. у межах реалізації проекту «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів» – одного із переможців Програми транскордонного співробітництва. Розмір гранту ЄС на проект становить 1,2 млн євро: по 400 тисяч євро на територію.

 «На цих територіях, якими протікає річка Західний Буг, побудують відповідну інфраструктуру з оглядовими вежами. Кожна із громад закупить туристичне обладнання: катамарани, байдарки, намети для сплаву на річці, – розповіла пані Галина. – Мешканців також вчитимуть правильно здійснювати промоцію свого туристичного регіону. Застосують для цього мобільну аплікацію, комп’ютерну гру, що імітуватиме відповідний туристичний маршрут».

Share.

Comments are closed.