Українські дизайнери створили ескізи костюмів ведучих Євробачення-2017

0

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Українські дизайнери створили ескізи костюмів ведучих Євробачення-2017. Про це йдеться у повідомленні на сайті телеканалу UA Перший

«Триває конкурс серед українських дизайнерів на створення образів для трьох ведучих Євробачення-2017 – Тімура Мірошниченка, Олександра Скічка та Володимира Остапчука. У творчому конкурсі взяли участь дев’ять найвідоміших українських брендів – Litkovskaya, LAKE Studio, FROLOV, Luvi, Podolyan, Burenina, AndreTan, Indposhiv і Gapchuk. Вони вже створили по шість ескізів костюмів для ведучих пісенного конкурсу», – йдеться у повідомленні.

Читайте за темою: Представлені слоган і логотип Євробачення-2017

Деякі образи виявилися несподіваними навіть для організаторів конкурсу. У відборі образів ведучих візьмуть участь і представники оргкомітету, останнє слово буде саме за ними. Костюми мають не просто личити хлопцям, а й відповідати тим ролям, які для них запропонували сценаристи шоу. За задумом, ведучі Євробачення-2017 перевтілюватимуться під час шоу в різні образи. Для цього за підсумками творчого конкурсу буде обрано 17 костюмів.tmp_29194-PicsArt_03-17-09.59.29-1063429023

Нагадаємо, що конкурс на створення костюмів для ведучих Євробачення було оголошено мовником-організатором цьогорічного пісенного конкурсу – UA:Перший – спільно з журналом про моду VogueUA.

Share.

Comments are closed.