Марко Галаневич з ДахаБраха: «Коли десь в США чи Новій Зеландії люди розповідають, що після знайомства з нашою творчістю, вони тепер мріють приїхати в Україну – це неймовірна нагорода»

0

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

ДахаБраха — ексклюзивний гурт в українській музиці, який відомий, напевне, кожному меломанові, який полюбляє сучасну українську музику. Поєднуючи етнічні мотиви, гурт під час виступів грає на більш ніж 10-и інструментах, левова частка з яких – народні. Нетипова музика комбінується з екстравагантним виглядом з елементами народних костюмів, щирістю у виконанні та відданістю своїй справі. Це дає свої плоди: гурт збирає концертні зали розміром більш як 10 тисяч.tmp_31632-PicsArt_03-15-09.25.43387161429

Музичний стиль гурту визначається учасниками як «етно-хаос», що підкреслює «хаотичне» поєднання різних етнічних складових. Гурт використовує українські народні пісні, що записані учасниками гурту та їх колегами-фольклористами у фольклорних експедиціях у різних регіонах України. Пісні, виконувані в автентичній манері, поєднуються зі звучанням широкого ряду інструментів із різних куточків світу, це гра в різні музичні жанри: мінімалізм, хіп-хоп, соул, блюз.

Читайте за темою: Етно-хаос гурт «ДахаБраха» та співачка Джамала презентували спільну пісню «Заманили»

За час існування ДахаБраха зіграла понад 300 концертів, взявши участь у десятках міжнародних фестивалів (починаючи з 2004 року) в Україні, Росії, Грузії, Угорщині, Польщі, Франції, Великобританії, Фінляндії, Австрії, Німеччині, Італії, Словенії, Словаччині, Чехії, Нідерландах, Китаї, зокрема у фестивалях WOMADelaide (один з найбільших фестивалів Австралії), WOMAD (Велика Британія), WOMEX (Греція), Roskilde (Данія), Ethnosur (Іспанія), Фестиваль Пассаж (Лотарингія, Франція).

У ексклюзивному інтерв’ю для Global Ukraine News Марко Галаневич, учасник гурту ДахаБраха, розповів про враження від закордонних концертів та найбільші здобутки музичної групи.tmp_31632-PicsArt_03-15-09.25.18-1657326098

GU: В яких країнах найчастіше у Вас концерти? Чим відрізняються виступи в Україні та за кордоном?

Останнім часом найбільше концертів маємо в США. Зараз ми перебуваємо теж там, і це у нас уже 11 тур. Ми об’їздили майже всю Північну Америку. Ясна річ, в тут є неймовірні концертні зали, сучасні, просторі і комфортні. В Україні таких сучасних залів обмаль, a якщо точніше, то зовсім нема.

Читати далі

1 2
Share.

Comments are closed.