facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutube

ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати(ОАЕ)- федерація з семи еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа, Умм-Ель-Кувейн. Знаходиться в південно-західній Азії, в Перській затоці.

Держава Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) була проголошена 2 грудня 1971. ОАЕ — член ОПЕК, ОАПЕК, Ради співпраці країн Персидської затоки, а також Ліги Арабських Держав.

На території ОАЕ за приблизними даними проживає близько 5000-7000 українців. Основний осередок українців знаходиться у Дубай. Менша кількість українців проживають у сусідніх еміратах Шарджі, Аджмані та столиці Абу-Дабі.

Українська громада організовує багато ініціатив за різними напрямками в кожному з яких є куратори і активісти, яким цікава саме ця діяльність. Це і дитячий клуб, і культурні та спортивні події, кулінарні мастер-класи. Також організовуються щотижневі ігри в мафію, еківокі, монополію тощо. Функціонує бізнес клуб, церква, дитяча школа.

Українські активісти організовують виступи українських гуртів, творчі вечори письменників, що сприяє популяризації української культури та згуртовує громаду.

Українська громада у Еміратах  у травні 2016 року заснувала та організувала вручення власної премії «Золотий Burj Тризуб», де відзначили представників діаспори, котрі зробили вагомий внесок у її розвиток. Назва премії походить від Бурж Халіфа і Бурж Аль-Араб, які є символами міста Дубай.