Support Hospitals in Ukraine готується до відправки 4-го гуманітарного вантажу

0

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Команда проекту Support Hospitals in Ukraine досягла домовленості про співпрацю з проектом «The Co-Pilot Project» (Razom for Ukraine) для відправки з США в Україну 4-го гуманітарного вантажу наприкінці весни-початку літа 2017 року.

Беручи до уваги медичний напрямок двох проектів (Support Hospitals in Ukraine – травматична\військова хірургія, The Co-Pilot Project – нейрохірургія), активісти вирішили об’єднати зусилля для оптимізації витрат та пришвидшення процесу відправки наступного контейнеру з медичним обладнанням та витратними матеріалами.

На даному етапі активісти вже зібрали  25% необхідних коштів. Підтримати можна тут: bitly.com/ua-hospitals

За 2,5 років організація Support Hospitals in Ukraine пройшла шлях від ідеї до трьох 40-футових контейнерів з 1.6 млн.дол. гуманітарного медичного вантажу доставленого в лікарні України.

«Неоціненну підтримку ми отримали від наших донорів. Перший контейнер був фактично профінансований за наш рахунок та підтримки наших близьких друзів – тих, хто нас знають особисто та довіряють. З часом, коли  з’явились перші результати, ми отримали підтримку від людей, кого ніколи не бачили, але кому болить за долю України. Зараз у нас більше 140 донорів з різних країн. З вдячністю до наших донорів, ми приділяємо особливу увагу прозорості проекту та звітуванню по наших результатах», – написав на своїй сторінці Віталій Дубіль.

Більше інформації можна дізнатися з інфографіки.

 

Share.

Comments are closed.