Українські дизайнери створили ескізи костюмів ведучих Євробачення-2017

0

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Українські дизайнери створили ескізи костюмів ведучих Євробачення-2017. Про це йдеться у повідомленні на сайті телеканалу UA Перший

«Триває конкурс серед українських дизайнерів на створення образів для трьох ведучих Євробачення-2017 – Тімура Мірошниченка, Олександра Скічка та Володимира Остапчука. У творчому конкурсі взяли участь дев’ять найвідоміших українських брендів – Litkovskaya, LAKE Studio, FROLOV, Luvi, Podolyan, Burenina, AndreTan, Indposhiv і Gapchuk. Вони вже створили по шість ескізів костюмів для ведучих пісенного конкурсу», – йдеться у повідомленні.

Читайте за темою: Представлені слоган і логотип Євробачення-2017

Деякі образи виявилися несподіваними навіть для організаторів конкурсу. У відборі образів ведучих візьмуть участь і представники оргкомітету, останнє слово буде саме за ними. Костюми мають не просто личити хлопцям, а й відповідати тим ролям, які для них запропонували сценаристи шоу. За задумом, ведучі Євробачення-2017 перевтілюватимуться під час шоу в різні образи. Для цього за підсумками творчого конкурсу буде обрано 17 костюмів.tmp_29194-PicsArt_03-17-09.59.29-1063429023

Нагадаємо, що конкурс на створення костюмів для ведучих Євробачення було оголошено мовником-організатором цьогорічного пісенного конкурсу – UA:Перший – спільно з журналом про моду VogueUA.

Share.

Comments are closed.