Українське радіо стало доступним у Криму

0

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Українське мовлення, яке завдяки відкритій сьогодні телекомунікаційній вежі на Чонгарі, тепер доступне в окупованому Криму, добре чути в Джанкої і трохи гірше – в Сімферополі. Про це в ефірі радіо «Херсон FM» розповів перший слухач, який додзвонився з окупованого Криму.

«У Джанкойському районі сигнал дуже добре ловиться. А в Сімферополі вже гірше, якість падає», – зазначив слухач.

Він також попросив, щоб херсонське радіо передавало трансляції футбольних подій. Особливо репортажі з ігор сімферопольської «Таврії», адже хлопець уболіває за цю команду багато років, а в Криму зараз про неї інформації практично немає. Свій дзвінок слухач закінчив словами: «Крим – це Україна!»

На даний час в ефірі херсонського радіо на новій частоті триває інтерактивна програма, присвячена відновленню українського мовлення на окупований Крим.

Читайте за темою: Радіо Свобода створило відео про кримських татар

Під час ефіру мешканці області та Криму зможуть взяти участь у програмі, зателефонувавши за номером: (099) 508-23-25, 0552-413-612.

Нагадаємо, що нещодавно на Чонгарі відкрили 150-метрову телекомунікаційну вежу, яка вестиме мовлення на Херсонщину й окупований Крим аж до Сімферополя.

У відкритті взяли участь Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, голова Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко та голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Максимальний радіус поширення радіосигналу новозбудованої вежі – 120-130 км, впевнений прийом – до 80 км. Територія розповсюдження сигналу: Генічеський та Новотроїцький райони Херсонської області, а також Джанкойський та Красноперекопський райони Автономної Республіки Крим. Також сигнал можна, з певними перешкодами, приймати в Красногвардійському районі, північній частині Білогорського та Сімферопольського районів.

Share.

Comments are closed.