facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutube

Допоможіть Україні виграти престижну нагороду IE EPIC Award 2017

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Підтримаймо Віталій Дубіль (Vitaliy Dubil), одного з засновиків Support Hospitals in Ukraine, в змаганні за щорічну нагороду, що IE Business School видає випускникам за особливі досягнення.

Проголосувати можна з телефону чи комп’ютеру за посиланням (категорія “HUMAN SUCCESS” – Vitaliy Dubil): https://ie.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_5jM3Cq1JIkF7EYl

Віталій – волонтер та громадський діяч, співзасновник та координатор гуманітарного проекту “Support Hospitals in Ukraine”, завдяки якому із США в лікарні України доставлено медичного обладнання загальною вартістю $1,55 млн. Наразі відбувається підготовка до відправлення 4-го гуманітарного контейнера.

Ця нагорода є не тільки визнанням роботи нашої команди та підтримки багатьох українців та друзів України з різних країн, але і можливість привернути увагу до війни та гуманітарної кризи на Сході України на міжнародному рівні.
Інтерв’ю з Віталієм для конкурсу (англійською):
http://epic.ie.edu/portfolio/vitaliy-dubil/

Дякуємо за пітримку! 🇺🇦

Share.

Comments are closed.