Global Ukraine News

Українець відкрив оригінальний бізнес у Польщі

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Нещодавно у самому центрі Варшави з’явилось місце, де можна швидко, корисно та поживно перекусити смачними вегетаріанськими супами-пюре. Здавалось би, на перший погляд, нічого нового та особливого, адже «здоровий фаст-фуд» вже нікому не в дивовижу. Але «Soup Culture» – це магічне місце, де, скуштувавши суп усього один раз, ви приречені повернутись за добавкою, пише Наш вибір.

Звичайні супи-пюре мають одну незвичайну деталь, яка, наче магніт, притягує відвідувачів. Стаканчик, у який вам наллють майже 400 мілілітрів супу, не потрібно викидати. Навпаки – його необхідно з’їсти.

Автором концепції став Кирил Пузенко, який разом з Євгеном Адінцовим спільно розвивають  проект«Soup Culture». Сам Євген – з України і приїхав до Варшави два роки тому. Він доволі скромно розповідає про проект, який за останні роки став сенсом його життя.

Читайте за темою: «Повернення» традиційних вареників

«Смачний суп-пюре в одноразовому посуді – це не те. А ось стакан, як доповнення до страви, – саме те, – додає співавтор винаходу. – Так ми почали працювати над створенням машини для випікання їстівних стаканів для супу. Я навіть боюсь підраховувати, скільки кілограмів тіста було нами зіпсовано, допоки ми визначились з правильними пропорціями тіста, температурою, формою та часом випікання».

Примітно, що стакан об’ємом майже 400 мілілітрів зовсім не псується. Тримаючи у ньому суп навіть протягом кількох годин, він не набухне і не трісне! Єдине, що може скоротити його життя – це нестримне почуття голоду. Виготовляють їстівний посуд двох сортів з різного типу муки на місці, що додає місцині «Soup Culture» неповторного аромату та вишуканості. У теплі стакани наливають суп, який вариться теж на місці. Усе – свіже та поживне. Щодня для своїх відвідувачів команда готує три різні супчики-пюре, вартість яких коливається від 9 до 11 злотих. За день продається 50-70 келихів смачної страви, а усього в меню – 16 різних супів.

Всім в околиці «Soup Culture» усього за місяць встигли полюбитись українські супчики. «Польський споживач – дуже відкритий та щирий. Якщо йому подобається, то він одразу всім про це розповість, а якщо ні – теж про це скаже. Нам приємно, що наші супчики у їстівних стаканах смакують людям. Це – найкраща подяка за нашу працю і найкраще натхнення для майбутнього розвитку», – розповідає Євген.

Читайте за темою: Новий український ресторан у Гонконгу: фоторепортаж

У планах Євгена створити також їстівні кришечки до стаканів. Супи від українців стають все популярнішими, багато клієнтів замовляють їх на обід в офіс, відтак, справа потребує розширення та втілення нових креативних ідей.

«Зараз активно удосконалюємо кришечки. Вони повинні тісно прилягати, щоб супчик доїжджав до клієнта гарячим. А ще хочу, аби кришечка смакувала, це буде ще одним цікавим доповненням до основної страви. Наприклад, плануємо створити гострі кришечки зі смаком чилі», – каже хлопець.

Євген не приховує, він щодня отримує пропозиції розвитку його бізнесу, наприклад, купівлі франшизи. Суп у їстівному стакані захоплює людей в різних куточках світу, не тільки в Польщі. У його планах – протягом року відкрити щонайменше сто «супниць» по всій Польщі, орієнтуватись на споживчі ринки інших країн та дарувати людям смачні й корисні супчики у неймовірно ароматних їстівних стаканах, зроблених з українською любов’ю та ніжністю.

Share.

Comments are closed.