Global Ukraine News

Виставка UNITED: синьо-жовті прапори іноземних країн

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Виставка UNITED художника Люка Шеньє відкрилася в Києві 20 жовтня. Вона представляє собою художні полотна, які зображують прапори іноземних країн, виконані в синьо-жовтих тонах. «Текстуровані полотна Люка Шеньє є інноваційною демонстрацією Єдності, що складається з поєднання синього та жовтого кольорів українського прапору для створення великих іноземних прапорів», – зазначають організатори на Facebook-сторінці події.

Читати за темою: В Карпатах розпочався перший міжнародний форум сучасного мистецтва Zenko Platform

Виставка в Києві триватиме до 23 жовтня, вхід – вільний. Всі відвідувачі також отримають безкоштовну поштову листівку. Подальший показ полотен планується в  Торонто, Чикаго і Нью-Йорку.

Художник Люк Шеньє зазначив, що цією виставкою намагається показати, наскільки Україна є пов’язаною з іншими країнами світу не лише діаспорськими зв’язками, але і економічними, політичними та культурними відносинами.

Люк Шеньє – генеральний директор англомовної газети «Kyiv Post», громадянин Канади. Більше 20 років присвятив роботі в рекламній індустрії на українському, російському та канадському ринках. Працюючи в найбільших міжнародних агентствах, Люк розробив власну модель побудови стратегії, яка задіює всі канали комунікації та покликана створювати культуру, до якої споживач захоче долучитися й зробити власний внесок.

Читати за темою: Іспанський художник презентує проект присвячений творчості Тараса Шевченка

Довгий час був директором зі стратегії мережі Havas Worldwide в Україні. До цього працював креативним директором в агентствах Bates Ukraine (Україна), JWT Russia (Росія), Bodog International (Канада). Працював із такими локальними та міжнародними компаніями, як Mazda, Rolex, Nestle, P&G, TNK, Lipton, Sunsilk, Bodog, Ericsson, Unilever, MTV, Kyivstar, SaskTel Business, Sympatico Internet. Він встиг попрацювати також у сфері маркетингу та digital-стратегії на стороні клієнта в MTV Eastern Europe. Має більше 30 локальних, національних і міжнародних професійних нагород.

Share.

Comments are closed.