Global Ukraine News

«Art Convergence» – відеорепортаж про виставку українських митців у Катарі

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

18 жовтня у Катарі в рамках щорічного проекту «Українські дні в Катарі» відкрилась виставка «Art Convergence», яка демонструє сучасне мистецтво України та спрямована на зближення двох культур. Виставка представляє роботи 18 художників з різних регіонів України – Київа, Одеси, Рівного, Чернівців, Харкова, Дніпра.

Серед них – художники різного віку, естетичних уподобань, напрямків мистецтва і життєвого досвіду. Але всі вони вже визнані майстри: їх імена і твори добре відомі не тільки в Україні, а й у багатьох музеях, галереях та приватних колекціх Європи, Америки, Австралії, Об’єднаних Арабських Еміратів тощо. Проект був організований у співпраці і за підтримки New Vision Productions  та  Chernovol Art.

Про те як відбувалось відкриття виставки, які враження відвідувачів, а також коментарі куратора «Art Convergence» Наталії Манжелій та Посла України в Катарі Євгенія Микитєнка у відеорепортажі оглядачки українського життя у Катарі Наталії Севєріної спеціально для Global Ukraine News.

Share.

Comments are closed.