Global Ukraine News

Представлені слоган і логотип Євробачення-2017

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Представлено офіційний слоган і логотип пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Як повідомляє PR-служба телеканалу UA:Перший, ключове гасло Євробачення-2017 –  «Celebrate Diversity», що означає «Шануймо розманіття».

В основі дизайну логотипу пісенного конкурсу Євробачення-2017 – традиційне українське намисто, яке є не лише найдавнішою жіночою прикрасою, але й вважається оберегом.

Слоган майбутнього шоу творчо перегукується з логотипом, оскільки намисто складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива.

Читати за темою: Стали відомі перші учасники Євробачення-2017

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд вбачає в слогані нотки про об’єднання Європи і країн поза її межами, яких поєднує культура та гарна музика, а використання саме такого логотипу створює не лише відчуття історичності, але й сучасності – у зовнішньому вигляді та подачі.

«Celebrate Diversity» стане ключовою темою для всіх аспектів Євробачення-2017. Слоган і логотип події дають розуміння української культури й уявлення про те, що чекає на фанів, які приїдуть до Києва в травні.

У Євробаченні-2017 візьмуть участь представники 43 країн – це найбільша кількість учасників в історії конкурсу. У вівторок, 31 січня, у Києві відбудеться церемонія передачі символічного ключа від Євробачення меру Києва Віталію Кличку головою міської ради Стокгольма Євою-Луїзе Ерландссон Слораш. У цей же день пройде жеребкування з метою визначення порядку виступів країн-учасниць у півфінальному етапі цьогорічного конкурсу.

Comments are closed.