Global Ukraine News

Представлені слоган і логотип Євробачення-2017

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Представлено офіційний слоган і логотип пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Як повідомляє PR-служба телеканалу UA:Перший, ключове гасло Євробачення-2017 –  «Celebrate Diversity», що означає «Шануймо розманіття».

В основі дизайну логотипу пісенного конкурсу Євробачення-2017 – традиційне українське намисто, яке є не лише найдавнішою жіночою прикрасою, але й вважається оберегом.

Слоган майбутнього шоу творчо перегукується з логотипом, оскільки намисто складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива.

Читати за темою: Стали відомі перші учасники Євробачення-2017

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд вбачає в слогані нотки про об’єднання Європи і країн поза її межами, яких поєднує культура та гарна музика, а використання саме такого логотипу створює не лише відчуття історичності, але й сучасності – у зовнішньому вигляді та подачі.

«Celebrate Diversity» стане ключовою темою для всіх аспектів Євробачення-2017. Слоган і логотип події дають розуміння української культури й уявлення про те, що чекає на фанів, які приїдуть до Києва в травні.

У Євробаченні-2017 візьмуть участь представники 43 країн – це найбільша кількість учасників в історії конкурсу. У вівторок, 31 січня, у Києві відбудеться церемонія передачі символічного ключа від Євробачення меру Києва Віталію Кличку головою міської ради Стокгольма Євою-Луїзе Ерландссон Слораш. У цей же день пройде жеребкування з метою визначення порядку виступів країн-учасниць у півфінальному етапі цьогорічного конкурсу.

Comments are closed.