Global Ukraine News

Позиція СКУ щодо внесення змін до Закону України «Про громадянство України». Сергій Касянчук під час засідання Комітету ВР з прав людини, нацменшин і міжнародних відносин.

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

Дане питання стосується дуже багатьох людей і очевидно, що СКУ, який представляє 20 мільйонів українських діаспорян з 53 країн, одразу звернувся з відкритим листом і до Президента України, і до голови Верховної Ради. Для того, щоб таке тонке питання можна було відповідно вивчити і ухвалити правильні рішення. Потрібно звернути особливу увагу саме на процедуру обговорення для того, щоб не політизувати, а справді прислухатись до експертів, до людей, до міжнародного досвіду. І в першу чергу визначити мету – для чого ми це робимо?” – Сергій Касянчук, директор представництва Світового Конгресу України, під час засідання Комітету ВР з прав людини, нацменшин і міжнародних відносин.

Share.

Comments are closed.