Global Ukraine News

Француз чуттєво виконав українську пісню

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Відомий французький співак Поль Манондіз, який два роки тому переїхав до України заради своєї дружини, чуттєво виконав популярну українську пісню «Ніч яка місячна». Про це повідомляє UA Modna.

Читайте за темою: Пісня українського гурту отримала номінацію в американському телешоу

«У мене багато українських друзів на фронті, я думаю про них кожен день, і хочу віддати їм данину поваги», сказав Поль, додавши, що він «всім серцем з Україною.

Поль Манондіз народився в Брюсселі, у 20 років переїхав у Париж, де розвивав свій талант, співпрацюючи зі звукозаписними компаніями. З 2015 року музикант живе в Україні. Наша країна, за словами співака, «вразила його своєю гостинністю і відкритістю». На сьогодні в активі Поля такі україномовні пісні, як: «Черемшина», «Небокрай», «Люляй Люляй». А композицію «Вирушали хлопці» французький музикант присвятив українським воїнам, які захищають країну від російського агресора.

Share.

Comments are closed.